| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 |
| 電源 | ディーゼル |
| 仕事 の 圧力 | 22bar |
| モーターパワー | 239KW |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機,ディーゼル空気圧縮機 |
| 電力源 | ディーゼル |
| モーターパワー | 239KW |
| 空気消費量 | 24m3/min |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機,ディーゼル空気圧縮機 |
| 電力源 | ディーゼル |
| モーターパワー | 239KW |
| 空気消費量 | 24m3/min |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 携帯型空気圧縮機 |
| 電力源 | ディーゼル |
| モーターパワー | 239KW |
| 空気消費量 | 24m3/min |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 携帯型空気圧縮機 |
| 電力源 | ディーゼル |
| モーターパワー | 239KW |
| 空気消費量 | 24m3/min |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rigs |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |