| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| 製品名 | 空気圧縮機 |
|---|---|
| タイプ | スクロール式空気圧縮機 |
| 電力源 | ディーゼル |
| 構成 | 携帯機 |
| 冷却方法 | 空気か水で冷却した |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 |
| タイプ | スクロール |
| 電力源 | ディーゼル |
| 構成 | 携帯機 |
| 製品名 | スクロール式空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 |
| タイプ | スクロール |
| 電力源 | ディーゼル |
| 構成 | 携帯機 |
| 製品名 | スクロール空気圧縮機,鉱山空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 |
| タイプ | スクロール |
| 電力源 | ディーゼル |
| 構成 | 携帯機 |
| 製品名 | スクロール空気圧縮機,鉱山空気圧縮機 |
|---|---|
| 名前 | 空気圧縮機 |
| タイプ | スクロール |
| 電力源 | ディーゼル |
| 構成 | 携帯機 |
| 製品名 | 井戸掘削リグ、井戸掘削機/井戸掘削リグ販売 |
|---|---|
| 名前 | 水井の掘削機,水井の掘削機器 |
| パワー (w) | 85kw |
| 電源タイプ | ディーゼル |
| 掘削深さ | 300m |